Ohio.gov State Agencies  |  Online Services
Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Use SHIFT+ENTER to open the menu (new window).
  
  
  
  
  
  
Picture Placeholder: Bob Gehr
Bob Gehr
TRANSPORT ADM
6100 - ALLEN CTY
District 1Allen
  
Picture Placeholder: Bob Steffel
Bob Steffel
TRANSPORT ADM
6200 - DEFIANCE COUNTY
District 1Defiance County
  
Picture Placeholder: Ron Kear
Ron Kear
TRANSPORT ADM
6300 - HANCOCK COUNTY
District 1Hancock
  
Picture Placeholder: Thomas Berning
Thomas Berning
PROGRAM ADMIN 2
4500 - Capital Program Administration
District 1Hardin
  
Picture Placeholder: Ross Laukhuf
Ross Laukhuf
TRANSPORT ADM
6500 - PAULDING COUNTY
District 1Paulding
  
Picture Placeholder: Timothy Maag
Timothy Maag
TRANSPORT ADM
6600 - PUTNAM COUNTY
District 1Putnam
  
Picture Placeholder: Donald Taylor
Donald Taylor
TRANSPORT ADM
6700 - VAN WERT COUNTY
District 1Van Wert County
  
Picture Placeholder: Roger Peiffer
Roger Peiffer
TRANSPORT ADM
6800 - WYANDOT COUNTY
District 1Wyandot County
  
Picture Placeholder: Toby Hines
Toby Hines
TRANSPORT ADM
6100 - FULTON COUNTY
District 2Fulton County
  
Picture Placeholder: C Schneiderbauer
C Schneiderbauer
TRANSPORT ADM
6200 - HENRY COUNTY
District 2Henry County
  
Picture Placeholder: John Tansey
John Tansey
TRANSPORT ADM
6300 - LUCAS COUNTY
District 2Lucas County
  
Picture Placeholder: Stephen Durnwald
Stephen Durnwald
TRANSPORT ADM
6400 - OTTAWA COUNTY
District 2Ottawa County
  
Picture Placeholder: Jeffrey Oneal
Jeffrey Oneal
TRANSPORT ADM
6300 - LUCAS COUNTY
District 2Sandusky County
  
Picture Placeholder: Steven Fortney
Steven Fortney
TRANSPORT ADM
6600 - SENECA COUNTY
District 2Seneca County
  
Picture Placeholder: Lee Anderson
Lee Anderson
TRANSPORT ADM
6700 - WILLIAMS COUNTY
District 2Williams County
  
Picture Placeholder: Violet Courtney
Violet Courtney
TRANSPORT ADM
6600 - SENECA COUNTY
District 2Wood County
  
District 3Ashland County
  
Picture Placeholder: Al Baker
Al Baker
TRANSPORT ADM
6200 - CRAWFORD COUNTY
District 3Crawford County
  
Picture Placeholder: Karen Capizzi
Karen Capizzi
TRANSPORT ADM
6300 - ERIE COUNTY
District 3Erie County
  
Picture Placeholder: Tim Coleman
Tim Coleman
District 3Huron County
  
Picture Placeholder: Bill Krueger
Bill Krueger
TRANSPORT ADM
6500 - LORAIN COUNTY
District 3Lorain County
  
Picture Placeholder: Kimberly Conklin
Kimberly Conklin
TRANSPORT ADM
6500 - LORAIN COUNTY
District 3Medina County
  
Picture Placeholder: John Kindt
John Kindt
District 3Richland County
  
Picture Placeholder: Tom Vogel
Tom Vogel
TRANSPORT ADM
6800 - WAYNE COUNTY
District 3Wayne County
  
Picture Placeholder: Alan Moore
Alan Moore
TRANSPORT ADM
6100 - ASHTABULA COUNTY
District 4Ashtabula County
  
Picture Placeholder: Joseph Maslach
Joseph Maslach
TRANSPORT ADM
6200 - MAHONING COUNTY
District 4Mahoning County
  
Picture Placeholder: Robert Wisniewski
Robert Wisniewski
TRANSPORT ADM
6200 - GEAUGA COUNTY
District 4Portage County
  
Picture Placeholder: Mark Griffiths
Mark Griffiths
TRANSPORT ADM
6300 - PORTAGE COUNTY
District 4Stark County
  
Picture Placeholder: Frank Phillips
Frank Phillips
TRANSPORT ADM
6500 - SUMMIT COUNTY
District 4Summit County
  
Picture Placeholder: Gregory Solarz
Gregory Solarz
TRANSPORT ADM
6600 - TRUMBULL COUNTY
District 4Trumbull County
1 - 30Next